Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Max.Moldheight: |
300-1000 Mm |
Shotsize: |
0.5-500 Cm³ |
Ejector Stroke: |
35 Mm |
Theoretical Shot Volume: |
286 Cm³ |
Pump Motor Power: |
5.5 Kw |
Screwdiameter: |
20-150 Mm |
Injection Weight: |
966~1286g |
Mold Width: |
480 |
Max.Moldheight: |
300-1000 Mm |
Shotsize: |
0.5-500 Cm³ |
Ejector Stroke: |
35 Mm |
Theoretical Shot Volume: |
286 Cm³ |
Pump Motor Power: |
5.5 Kw |
Screwdiameter: |
20-150 Mm |
Injection Weight: |
966~1286g |
Mold Width: |
480 |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Schneckendurchmesser | 20-150 mm |
| Pumpenmotorleistung | 5,5 kW |
| Werkzeugdicke | 550 mm |
| Theoretisches Schussvolumen | 286 cm³ |
| Größe der oberen Aufspannplatte | 620×490 mm |
| Schussgrößenbereich | 0,5-500 cm³ |
| Auswerferhub | 35 mm |
| Maschinentyp | Hydraulisch |
| Maximale Werkzeughöhe | 300-1000 mm |
| Öffnungshub | 350 mm |