Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Unit: |
Two Separate Injection Units |
Heat Power: |
57kw |
Material: |
High Quality |
Economic Benefits: |
Obvious--30-50% Electricity Can Be Saved |
Coolingsystem: |
Water Cooling |
Tie Bar Distance: |
300-700 Mm |
Certificated: |
CE ISO9001 |
Electric Motor Power: |
Varies (e.g., 15-45 KW) |
Injection Unit: |
Two Separate Injection Units |
Heat Power: |
57kw |
Material: |
High Quality |
Economic Benefits: |
Obvious--30-50% Electricity Can Be Saved |
Coolingsystem: |
Water Cooling |
Tie Bar Distance: |
300-700 Mm |
Certificated: |
CE ISO9001 |
Electric Motor Power: |
Varies (e.g., 15-45 KW) |
| Materialqualität | Hohe Qualität |
| Kühlsystem | Wasserkühlung |
| Leistung des Pumpenmotors | 25 kW |
| Präzision der Schraubposition | 00,01 mm |
| Energieeinsparungen | 30-50% Strom |
| Steuerungssystem | PLC oder Touchscreen |
| Elektroantrieb | 15 bis 45 kW |
| Wärmekraft | 57 kW |
| Abstand zwischen den Bindestangen | 300 bis 700 mm |
| Wesentliche Eigenschaft | 180-Grad-Rotationstisch |