Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Tie Bar Distance: |
300-700 Mm |
Oil Tank Capacity: |
900L |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Electric Motor Power: |
Varies (e.g., 15-45 KW) |
Certificated: |
CE ISO9001 |
Pump Motor Power: |
25kW |
Injection Pressure: |
High Pressure |
Control System: |
PLC Or Touchscreen Control |
Tie Bar Distance: |
300-700 Mm |
Oil Tank Capacity: |
900L |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Electric Motor Power: |
Varies (e.g., 15-45 KW) |
Certificated: |
CE ISO9001 |
Pump Motor Power: |
25kW |
Injection Pressure: |
High Pressure |
Control System: |
PLC Or Touchscreen Control |
| Einspritzdruck | Hoher Druck |
| Pumpenmotorleistung | 25kW |
| Einspritzeinheit | Zwei separate Einspritzeinheiten |
| Holmabstand | 300-700 mm |
| Steuerungssystem | SPS oder Touchscreen-Steuerung |
| Motortyp | Servomotor |
| Präzision der Schneckenposition | 0,01 mm |
| Heizleistung | 57kW |
| Öltankvolumen | 900L |
| Elektromotor-Leistungsbereich | 15-45 kW |