Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: CE,ISO9001
Model Number: HJF1000
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 SET
Preis: USD120000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Automation Grade: |
Automatic |
Screwdiameter: |
30-120 Mm |
Cycletime: |
10-60 Seconds |
Machinetype: |
Injection Moulding Machine |
Pump Motor Power: |
37+30kW |
Injectionvolume: |
50-1500 Cm³ |
Heating Zone: |
4 |
Control System: |
PLC |
Automation Grade: |
Automatic |
Screwdiameter: |
30-120 Mm |
Cycletime: |
10-60 Seconds |
Machinetype: |
Injection Moulding Machine |
Pump Motor Power: |
37+30kW |
Injectionvolume: |
50-1500 Cm³ |
Heating Zone: |
4 |
Control System: |
PLC |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Injektionsvolumen | 50 bis 1500 cm3 |
| Leistung des Pumpenmotors | 37+30 kW |
| Heizzone | 4 |
| Struktur | Horizontale |
| Schraubendurchmesser | 30 bis 120 mm |
| Ejektorschlag | 250 mm |
| Tonnage der Auswerfer | 110 kN |
| Zykluszeit | 10 bis 60 Sekunden |
| Steuerungssystem | PLC |
| Maximale Formhöhe | 600 bis 1200 mm |