Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Condition: |
Used |
Heating Power: |
85.25kw |
Machinedimensions: |
Depends On Model, E.g., 3m X 1.5m X 2m |
Transport Package: |
Export Standard Packing |
Style: |
Horizontal |
Nozzle Stroke: |
50-100 Mm |
Ejector Stroke: |
100-150 Mm |
Motor Power: |
21kw |
Condition: |
Used |
Heating Power: |
85.25kw |
Machinedimensions: |
Depends On Model, E.g., 3m X 1.5m X 2m |
Transport Package: |
Export Standard Packing |
Style: |
Horizontal |
Nozzle Stroke: |
50-100 Mm |
Ejector Stroke: |
100-150 Mm |
Motor Power: |
21kw |
| Stromversorgung | AC380V/50Hz/3Phase |
| Heizzone | Zone 3 bis 4 |
| Maschinenabmessung | 8.3x2.2x2.2 M |
| Injektionsdruck | 160 MPa |
| Heizleistung | 85.25 kW |
| Stil | Horizontale |
| Klemmkraft | 100 bis 300 Tonnen |
| Schlag mit der Düse | 50 bis 100 mm |
| Ejektorschlag | 100 bis 150 mm |
| Motorleistung | 21 kW |