Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Pressure: |
160 Mpa |
Machine Type: |
Hydraulic |
Power Supply: |
AC380V/50Hz/3Phase |
Motor Power: |
21kw |
Heating Zone: |
3-4 Zone |
Nozzle Stroke: |
50-100 Mm |
Ejector Stroke: |
100-150 Mm |
Clamping Force: |
100-300 Ton |
Injection Pressure: |
160 Mpa |
Machine Type: |
Hydraulic |
Power Supply: |
AC380V/50Hz/3Phase |
Motor Power: |
21kw |
Heating Zone: |
3-4 Zone |
Nozzle Stroke: |
50-100 Mm |
Ejector Stroke: |
100-150 Mm |
Clamping Force: |
100-300 Ton |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Injektionsrate | 300 bis 400 cm3/s |
| Maschinentyp | Hydraulik |
| Schlag mit der Düse | 50 bis 100 mm |
| Klemmkraft | 100 bis 300 Tonnen |
| Injektionsdruck | 160 MPa |
| Stil | Horizontale |
| Ejektorschlag | 100 bis 150 mm |
| Heizleistung | 85.25 kW |
| Stromversorgung | AC380V/50Hz/3Phase |
| Transportpaket | Standardverpackung für die Ausfuhr |