Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Mold Width: |
Adjustable |
Opening Stroke: |
490mm |
Min Mould Height: |
200 |
Plastic Material: |
ABS,PP,POM,PC,PVC,PEEK |
Cavity: |
Single Cavity |
Shotvolume: |
50-1500 Cm³ |
Voltage: |
380V/50Hz |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Mold Width: |
Adjustable |
Opening Stroke: |
490mm |
Min Mould Height: |
200 |
Plastic Material: |
ABS,PP,POM,PC,PVC,PEEK |
Cavity: |
Single Cavity |
Shotvolume: |
50-1500 Cm³ |
Voltage: |
380V/50Hz |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Minimale Formhöhe | 200 mm |
| Maximale Formhöhe | 530 mm |
| Öffnungshub | 490 mm |
| Maschinentyp | Hydraulisch |
| Schussvolumen | 50-1500 cm³ |
| Freiraumoptionen | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Struktur | Horizontal |
| Kunststoffmaterialien | ABS, PP, POM, PC, PVC, PEEK |