Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Plastic Material: |
ABS,PP,POM,PC,PVC,PEEK |
Cavity: |
Single Cavity |
Clearence: |
C0 C2 C3 C4 C5 |
Shotvolume: |
50-1500 Cm³ |
Max Mould Height: |
530 |
Opening Stroke: |
490mm |
Voltage: |
380V/50Hz |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Plastic Material: |
ABS,PP,POM,PC,PVC,PEEK |
Cavity: |
Single Cavity |
Clearence: |
C0 C2 C3 C4 C5 |
Shotvolume: |
50-1500 Cm³ |
Max Mould Height: |
530 |
Opening Stroke: |
490mm |
Voltage: |
380V/50Hz |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
| Stromspannung | 380V/50Hz |
| Eröffnungsstrich | 490 mm |
| Maximale Formhöhe | 530mm |
| Maschinentyp | Hydraulisch |
| Hohlraum | Einzelner Hohlraum |
| Schussvolumen | 50-1500 cm³ |
| Freigabeoptionen | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Struktur | Horizontal |