Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Cavity: |
Single Cavity |
Stable Performance: |
Short Cycle Time |
Voltage: |
380V/50Hz |
Max Mould Height: |
530 |
Mold Width: |
Adjustable |
Min Mould Height: |
200 |
Structure: |
Horizontal |
Selling Points: |
Competitive Price |
Cavity: |
Single Cavity |
Stable Performance: |
Short Cycle Time |
Voltage: |
380V/50Hz |
Max Mould Height: |
530 |
Mold Width: |
Adjustable |
Min Mould Height: |
200 |
Structure: |
Horizontal |
Selling Points: |
Competitive Price |
| Struktur | Horizontal |
| Freigabeoptionen | C0, C2, C3, C4, C5 |
| Minimale Formhöhe | 200 mm |
| Maximale Formhöhe | 530 mm |
| Formbreite | Verstellbar |
| Öffnungshub | 490 mm |
| Kunststoffmaterialien | ABS, PP, POM, PC, PVC, PEEK |
| Maschinentyp | Hydraulisch |
| Spannung | 380V/50Hz |