Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: CE,ISO9001
Model Number: HJF240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 SET
Preis: USD25000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Mould Base: |
LKM |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Machinedimensions: |
2500mm X 1500mm X 1800mm |
Voltage: |
220V/380V |
Automation Level: |
Fully Automatic |
Product Type: |
Automatic |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Oil Tank Capacity: |
210L |
Mould Base: |
LKM |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Machinedimensions: |
2500mm X 1500mm X 1800mm |
Voltage: |
220V/380V |
Automation Level: |
Fully Automatic |
Product Type: |
Automatic |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Oil Tank Capacity: |
210L |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Formbasis | LKM |
| Motortyp | Servomotor |
| Spannung | 220V/380V |
| Öltankkapazität | 210L |
| Schließkraft | 2400KN |
| Heizleistung der Maschine | 18,5kW |
| Einspritzgewicht | 274-388 Gramm |
| Antriebssystem | Servomotor |
| Maschinenabmessungen | 2500mm × 1500mm × 1800mm |
| Kammerkonfiguration | Mehrkammer |