Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Working Principle: |
High Speed|Hydraulic|Screw |
Control System: |
Advanced PLC Or CNC Control |
Weight: |
36000 Kg |
Transport Package: |
Export Standard Packing |
Energy Saving: |
Servo |
Type: |
Injection Molding Machines |
Plc: |
LNC (Taiwan) |
Structure: |
Horizontal |
Working Principle: |
High Speed|Hydraulic|Screw |
Control System: |
Advanced PLC Or CNC Control |
Weight: |
36000 Kg |
Transport Package: |
Export Standard Packing |
Energy Saving: |
Servo |
Type: |
Injection Molding Machines |
Plc: |
LNC (Taiwan) |
Structure: |
Horizontal |
| Maschinentyp | Spritzgießmaschine |
| Gewicht | 36000 kg |
| Arbeitsprinzip | Hochgeschwindigkeit. Hydraulisch. |
| Energieeinsparungssystem | Züge |
| PLC-System | LNC (Taiwan) |
| Schmiersystem | Automatisch |
| Kunststoffart | mit einer Breite von nicht mehr als 20 mm |
| Struktur | Horizontale |
| Eröffnungsschlag | 260 mm |