Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-650
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 80000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Ejector Stroke: |
130mm |
Cooling Water Consumption: |
60L/min |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Heating Power: |
6.5KW |
Injectionspeed: |
Adjustable |
Machineweight: |
2000-8000 Kg |
Clamping Way: |
Hydraulic & Mechanical |
Application: |
Household, Industrial |
Ejector Stroke: |
130mm |
Cooling Water Consumption: |
60L/min |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Heating Power: |
6.5KW |
Injectionspeed: |
Adjustable |
Machineweight: |
2000-8000 Kg |
Clamping Way: |
Hydraulic & Mechanical |
Application: |
Household, Industrial |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Plastifizierungsmethode | Schraubgetrieben |
| Maschinengewicht | 2000 bis 8000 kg |
| Schimmeldickenbereich | 150 bis 300 mm |
| Schlüsselkomponenten | Techmation, Schneider, Vickers, die sind nicht mehr in der Lage, |
| Maschinentyp | Hydraulik |
| Kühlwasserverbrauch | 60 L/min |
| Heizleistung | 6.5 kW |
| Klemmkraft | 1000 bis 5000 KN |
| Spezialisierung | Herstellung von PVC-Fittings |
| Stil | Horizontale |