Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-650
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 80000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Clampingforce: |
1000-5000 KN |
Cooling Water Consumption: |
60L/min |
Machineweight: |
2000-8000 Kg |
Moldthicknessrange: |
150-300 Mm |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Special: |
PVC Fittings Use |
Injectionspeed: |
Adjustable |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Clampingforce: |
1000-5000 KN |
Cooling Water Consumption: |
60L/min |
Machineweight: |
2000-8000 Kg |
Moldthicknessrange: |
150-300 Mm |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Special: |
PVC Fittings Use |
Injectionspeed: |
Adjustable |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Anwendung | Verwendung von PVC-Fittings |
| Maschinengewicht | 2000-8000 kg |
| Schlüsselkomponenten | Techmation, Schneider, Vickers |
| Stil | Horizontal |
| Plastifizierungsmethode | Per Schraube |
| Kühlwasserverbrauch | 60 l/min |
| Heizleistung | 6,5 kW |
| Einspritzgeschwindigkeit | Einstellbar |
| Auswerferhub | 130mm |
| Maschinentyp | Hydraulischer Typ |