Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Speed: |
Adjustable |
Shot Volume: |
215,263,302 |
Style: |
Horizontal |
Automatic: |
Yes |
Voltage: |
380V/440V, 3 Phase, 50/60 Hz |
Machine Weight: |
Varies By Model, Typically 2 To 20 Tons |
Injection Rate: |
136.3g/s |
Colour: |
Red Or Blue |
Injection Speed: |
Adjustable |
Shot Volume: |
215,263,302 |
Style: |
Horizontal |
Automatic: |
Yes |
Voltage: |
380V/440V, 3 Phase, 50/60 Hz |
Machine Weight: |
Varies By Model, Typically 2 To 20 Tons |
Injection Rate: |
136.3g/s |
Colour: |
Red Or Blue |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Maschinentyp | Spritzgießmaschine |
| Heizleistung | 12.6 Kw |
| Schussvolumen | 215, 263, 302 |
| Schimmelhöhenbereich | 200 bis 800 mm |
| Maschinenstil | Horizontale |
| Automatisierung | - Ja, das ist es. |
| Injektionsrate | 136.3 g/s |
| Farboptionen | Rot oder Blau |
| Sicherheitssystem | Hydraulik + Strom |
| Spannung | 380V/440V, 3-Phasen, 50/60 Hz |