Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Type: |
Injection Molding Machine |
Style: |
Horizontal |
Hydraulic Ejection Force: |
42kn |
Voltage: |
380V/440V, 3 Phase, 50/60 Hz |
Heating Power: |
12.6 Kw |
Automatic: |
Yes |
Moldheightrange: |
200-800 Mm |
Injection Speed: |
Adjustable |
Type: |
Injection Molding Machine |
Style: |
Horizontal |
Hydraulic Ejection Force: |
42kn |
Voltage: |
380V/440V, 3 Phase, 50/60 Hz |
Heating Power: |
12.6 Kw |
Automatic: |
Yes |
Moldheightrange: |
200-800 Mm |
Injection Speed: |
Adjustable |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Einspritzrate | 136,3 g/s |
| Farboptionen | Rot oder Blau |
| Bauart | Horizontal |
| Maschinengewicht | 2 bis 20 Tonnen (modellabhängig) |
| Schussvolumen | 215, 263, 302 cm³ |
| Spannung | 380V/440V, 3 Phasen, 50/60 Hz |
| Sicherheitssystem | Hydraulisch + Elektrisch |
| Schließeinheit | 3600 kN |
| Formhöhe Bereich | 200-800 mm |
| Einspritzgeschwindigkeit | Einstellbar |