Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Body Diameter: |
22mm |
Control System: |
PLC Or Microprocessor Based |
Injection Rate: |
310-405g/s |
Oil Tank: |
620L |
Cavity Layout: |
1x1 |
Mold Thickness: |
150-1000 Mm |
Plates: |
4 Plates |
Plastic Products Name: |
PE Plastic Socket Mold |
Body Diameter: |
22mm |
Control System: |
PLC Or Microprocessor Based |
Injection Rate: |
310-405g/s |
Oil Tank: |
620L |
Cavity Layout: |
1x1 |
Mold Thickness: |
150-1000 Mm |
Plates: |
4 Plates |
Plastic Products Name: |
PE Plastic Socket Mold |
| Spezifikation | Wert |
|---|---|
| Schließkraft | 14800 kN |
| Formstärke-Bereich | 150-1000 mm |
| Öffnungsweg | 350 mm |
| Pumpenmotorleistung | 4 kW |
| Heizleistung | 85,25 kW |
| Öltankvolumen | 620 L |
| Durchmesser des Kolbens | 22 mm |