Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Type: |
Hydraulic |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Screwdiameter: |
20-120 Mm |
Slide Stroke: |
350(350) Mm |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Type: |
Hydraulic |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Screwdiameter: |
20-120 Mm |
Slide Stroke: |
350(350) Mm |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
| Größe der Unterplatte | 1110 x 1095 mm |
| Schimmelformöffnungsstrich | 450 mm |
| Kapazität der Ölbehälter | 1500 Liter |
| Schraubendurchmesserbereich | 20 bis 120 mm |
| Theoretisches Schussvolumen | 88 cm3 |
| Leistung des Pumpenmotors | 15 kW |
| Preis | 12.000 USD pro Satz |
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
| Monatliche Lieferkapazität | 300 Sätze |
| Lieferzeit | 30 Tage nach Auftragsbestätigung |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |