Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Pump Motor Power: |
15kW |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Injectionvolume: |
10-2000 Cm³ |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Pump Motor Power: |
15kW |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Injectionvolume: |
10-2000 Cm³ |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
| Specification | Value |
|---|---|
| Theoretical Shot Volume | 88 cm³ |
| Slide Stroke | 350 mm |
| Screw Diameter Range | 20-120 mm |
| Mold Opening Stroke | 450 mm |
| Pump Motor Power | 15 kW |
| Oil Tank Capacity | 1500 L |
| Bottom Platen Size | 1110 × 1095 mm |