Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Type: |
Hydraulic |
Injection Speed: |
8.3 Cm/s |
Pump Motor Power: |
15kW |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Structure: |
Horizontal |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Type: |
Hydraulic |
Injection Speed: |
8.3 Cm/s |
Pump Motor Power: |
15kW |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Structure: |
Horizontal |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Nozzle Tip Pressure: |
High |
| Spezifikation | Wert |
|---|---|
| Schneckendurchmesserbereich | 20-120 mm |
| Schließkraft | 15 Tonnen |
| Öltankkapazität | 1500 Liter |
| Schlittenhub | 350 mm |
| Formöffnungshub | 450 mm |
| Größe der unteren Aufspannplatte | 1110 x 1095 mm |
| Einspritzgeschwindigkeit | 8,3 cm/s |
| Stromversorgung | 380V/50Hz (anpassbar) |
| Attribut | Details |
|---|---|
| Marke & Modell | Haijiang HJF-180 |
| Herkunft | Ningbo, China |
| Zertifizierungen | ISO9001, CE, SGS |
| Preis | 12.000 $ pro Set |
| Mindestbestellmenge | 1 Set |
| Monatliche Lieferkapazität | 300 Sets |
| Lieferzeit | 30 Tage |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |