Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Type: |
Hydraulic |
Injectionvolume: |
10-2000 Cm³ |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Slide Stroke: |
350(350) Mm |
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Type: |
Hydraulic |
Injectionvolume: |
10-2000 Cm³ |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Slide Stroke: |
350(350) Mm |
| Spezifikation | Wert |
|---|---|
| Modell | HJF-180 |
| Schneckendurchmesserbereich | 20-120 mm |
| Einspritzvolumen | 10-2000 cm³ |
| Schlittenhub | 350 mm |
| Einspritzgeschwindigkeit | 8,3 cm/s |
| Pumpenmotorleistung | 15 kW |
| Schließkraft | 15 Tonnen |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
| Preis pro Satz | 12.000 $ |
| Lieferzeit | 30 Tage |
| Monatliche Lieferkapazität | 300 Sätze |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Stromversorgung | 380V/50Hz (anpassbar) |