Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Pump Motor Power: |
15kW |
Type: |
Hydraulic |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Injection Speed: |
8.3 Cm/s |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Machinedimensions: |
Varies By Model |
Pump Motor Power: |
15kW |
Type: |
Hydraulic |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Injection Speed: |
8.3 Cm/s |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
| Marke & Modell | Haijiang HJF-180 |
|---|---|
| Herstellungsort | Ningbo, China |
| Zertifizierungen | ISO9001, CE, SGS |
| Größe der unteren Werkzeugplatte | 1110x1095 mm |
| Einspritzgeschwindigkeit | 8,3 cm/s |
| Pumpenmotorleistung | 15kW |
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
|---|---|
| Preis | 12.000 $ pro Satz |
| Lieferzeit | Ungefähr 30 Tage |
| Monatliche Lieferkapazität | 300 Sätze |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |