Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Speed: |
8.3 Cm/s |
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Screwdiameter: |
20-120 Mm |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Structure: |
Horizontal |
Pump Motor Power: |
15kW |
Injection Speed: |
8.3 Cm/s |
Nozzle Tip Pressure: |
High |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Screwdiameter: |
20-120 Mm |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Structure: |
Horizontal |
Pump Motor Power: |
15kW |
| Spezifikation | Wert |
|---|---|
| Formöffnungs-Hub | 450 mm |
| Theoretisches Spritzvolumen | 88 cm³ |
| Einspritzgeschwindigkeit | 8,3 cm/s |
| Pumpenmotorleistung | 15 kW |
| Öltankkapazität | 1500 L |
| Größe der unteren Aufspannplatte | 1110 x 1095 mm |
| Stromversorgung | 380V/50Hz (anpassbar) |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
| Preis | 12.000 $ pro Satz |
| Lieferzeit | 30 Tage |
| Monatliche Lieferkapazität | 300 Sätze |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |