Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Pump Motor Power: |
15kW |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Structure: |
Horizontal |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
Pump Motor Power: |
15kW |
Nozzle Tip Temperature: |
Depend On The Material |
Structure: |
Horizontal |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Theoretical Shot Volume: |
88 Cm³ |
Oil Tank Capacity: |
1500L |
Mold Opening Stroke: |
450 Mm |
| Modell | HJF-180 |
|---|---|
| Größe der unteren Werkzeugplatte | 1110×1095 mm |
| Einspritzvolumen | 10-2000 cm³ |
| Schieberhub | 350 mm |
| Werkzeugöffnungshub | 450 mm |
| Struktur | Horizontal |
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
|---|---|
| Preis | 12.000 $ pro Satz |
| Lieferfähigkeit | 300 Sätze pro Monat |
| Lieferzeit | Ungefähr 30 Tage |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Herstellungsort | Ningbo, China |