Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Precision: |
0.1mm |
Injection Weight: |
101-183 |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Clamping Unit: |
Double Cylinder |
Economic Benefits: |
Obvious--30-50% Electricity Can Be Saved |
Accurate: |
0.1℃ |
Controlled: |
Servo Motor |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Precision: |
0.1mm |
Injection Weight: |
101-183 |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Clamping Unit: |
Double Cylinder |
Economic Benefits: |
Obvious--30-50% Electricity Can Be Saved |
Accurate: |
0.1℃ |
Controlled: |
Servo Motor |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Steuerungssystem | SPS mit Touchscreen-Oberfläche |
| Motorsteuerung | Servomotor |
| Auswerferhub | 165mm |
| Stromversorgung | 380V/50Hz/3Phase |
| Primäre Verwendung | Herstellung von PET-Preforms |
| Präzision | 0,1mm |
| Schließeinheit | Doppelzylinder |
| Einspritzvolumen | 50g - 500g (Modellabhängig) |