Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Usage: |
PET Preform Use |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Accurate: |
0.1℃ |
Injection Weight: |
101-183 |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Cooling System: |
High Efficiency |
Control System: |
PLC With Touchscreen Interface |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Usage: |
PET Preform Use |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Accurate: |
0.1℃ |
Injection Weight: |
101-183 |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Cooling System: |
High Efficiency |
Control System: |
PLC With Touchscreen Interface |
| Spritzgießgewicht | 101-183 Gramm |
| Einspritzvolumen | 50g - 500g (modellabhängig) |
| Auswerferhub | 165mm |
| Präzision | 0,1mm |
| Stromversorgung | 380V/50Hz/3Phase |
| Schließeinheit | Doppelzylinder |
| Kühlsystem | Hohe Effizienz |
| Steuerungssystem | SPS mit Touchscreen-Oberfläche |
| Primäre Verwendung | Herstellung von PET-Preforms |