Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Injection Volume: |
Depends On Model (e.g., 50g - 500g) |
Injection Weight: |
101-183 |
Powersupply: |
380V/50Hz/3Phase |
Clamping Unit: |
Double Cylinder |
Usage: |
PET Preform Use |
Ejector Stroke: |
165mm |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Injection Volume: |
Depends On Model (e.g., 50g - 500g) |
Injection Weight: |
101-183 |
Powersupply: |
380V/50Hz/3Phase |
Clamping Unit: |
Double Cylinder |
Usage: |
PET Preform Use |
Ejector Stroke: |
165mm |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Injektionsgewicht | 101 bis 183 Gramm |
| Merkmal | 180-Grad-Rotationstisch |
| Klemmungseinheit | Doppelzylindersystem |
| Stromversorgung | 380V/50Hz/3Phase |
| Präzision | 0.1 mm |
| Gebrauch | PET-Vorformanwendungen |
| Ejektorschlag | 165 mm |
| Steuerungssystem | PLC mit Touchscreen-Schnittstelle |
| Motorsteuerung | Servomotor |