Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Precision: |
0.1mm |
Cooling System: |
High Efficiency |
Control System: |
PLC With Touchscreen Interface |
Ejector Stroke: |
165mm |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Usage: |
PET Preform Use |
Precision: |
0.1mm |
Cooling System: |
High Efficiency |
Control System: |
PLC With Touchscreen Interface |
Ejector Stroke: |
165mm |
Feature: |
Reciprocating 180-degree Rotary Table |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Usage: |
PET Preform Use |
| Präzision | 0,1 mm |
| Kühlsystem | Hohe Effizienz |
| Spritzgewicht | 101-183 Gramm |
| Wirtschaftliche Vorteile | 30-50 % Stromersparnis |
| Schließeinheit | Doppelzylinder |
| Einspritzvolumen | 50 g - 500 g (modellabhängig) |
| Auswerferhub | 165 mm |
| Steuerungssystem | Servomotor |
| Temperaturgenauigkeit | 0,1 °C |
| Maschinenheizleistung | 18,5 kW |