Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Power Supply: |
AC3∮380V |
Port Of Loading: |
SHANGHAI |
Injection Weight: |
160.2g |
Mold Height: |
280mm-400mm |
Injection Rate: |
376.3g/s |
Mould Life: |
100,000~1,000,000 Shots |
Usage: |
Houseware Products |
Keyword: |
Injection Moulding Machine |
Power Supply: |
AC3∮380V |
Port Of Loading: |
SHANGHAI |
Injection Weight: |
160.2g |
Mold Height: |
280mm-400mm |
Injection Rate: |
376.3g/s |
Mould Life: |
100,000~1,000,000 Shots |
Usage: |
Houseware Products |
Keyword: |
Injection Moulding Machine |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Motorleistung | 67 kW |
| Durchmesser der Düse | 0.4 mm |
| Schimmelbreite | Einstellbar |
| Kühlmittel | R22, R407C, R410A usw. |
| Plastifizierungsmethode | Schraubbasiert |
| Schimmelpilzleben | 100,000 - 1,0001.000 Schüsse |
| Hauptgebrauch | Haushaltswaren |
| Maschinengewicht | 9 Tonnen |
| Stromversorgung | AC3V380V |
| Injektionsgewicht | 160.2g |