Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Plasticizing Way: |
By Screw |
Power Supply: |
AC3∮380V |
Injection Weight: |
160.2g |
Mold Height: |
280mm-400mm |
Machine Weight: |
9t |
Motor: |
67kw |
Mould Life: |
100,000~1,000,000 Shots |
Keyword: |
Injection Moulding Machine |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Power Supply: |
AC3∮380V |
Injection Weight: |
160.2g |
Mold Height: |
280mm-400mm |
Machine Weight: |
9t |
Motor: |
67kw |
Mould Life: |
100,000~1,000,000 Shots |
Keyword: |
Injection Moulding Machine |
| Plastifizierungsmethode | Schraub |
| Maschinengewicht | 9 Tonnen |
| Lebensdauer der Formen | 100,000~1,0001.000 Schüsse |
| Injektionsrate | 376.3g/s |
| Motorleistung | 67 kW |
| Stromversorgung | AC3V380V |
| Durchmesser der Düse | 0.4 mm |
| Schimmelbreite | Einstellbar |
| Hauptgebrauch | Haushaltswaren |