Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Min.Moldheight: |
100 To 400 Mm |
Theoretical Shot Volume: |
286 Cm³ |
Usage: |
Houseware Products |
Motor: |
Servo Motor |
Ejector Stroke: |
45 Mm |
Top Platen Size: |
620x490 Mm |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Screwdiameter: |
20 To 150 Mm |
Min.Moldheight: |
100 To 400 Mm |
Theoretical Shot Volume: |
286 Cm³ |
Usage: |
Houseware Products |
Motor: |
Servo Motor |
Ejector Stroke: |
45 Mm |
Top Platen Size: |
620x490 Mm |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Screwdiameter: |
20 To 150 Mm |
| Modell | HJF-180 |
| Werkzeugplattengröße | 620x490 mm |
| Schneckendurchmesserbereich | 20-150 mm |
| Theoretisches Spritzvolumen | 286 cm³ |
| Einspritzdruck | Bis zu 2500 bar |
| Auswerferhub | 45 mm |
| Maschinengewichtsbereich | 2.000-20.000 kg |
| Formhöhe Kapazität | 450 mm |
| Preis | 12.000 $ pro Set |
| Mindestbestellmenge | 1 Set |
| Lieferfähigkeit | 300 Sets pro Monat |
| Lieferzeit | 30 Tage |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Herkunft | Ningbo, China |