Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Runner Type: |
Cold Runner |
Screw Diameter: |
45mm-90mm |
Usage: |
Electric Parts |
Oil Tank Capacity: |
4500L |
Structure: |
Horizontal |
Ejector Point: |
5 |
Mould Thickness: |
150-420 Mm |
Application: |
Beer Packing |
Runner Type: |
Cold Runner |
Screw Diameter: |
45mm-90mm |
Usage: |
Electric Parts |
Oil Tank Capacity: |
4500L |
Structure: |
Horizontal |
Ejector Point: |
5 |
Mould Thickness: |
150-420 Mm |
Application: |
Beer Packing |
| Bauart | Horizontal |
| Schneckendurchmesser | 45mm-90mm |
| Werkzeugdicke | 150-420 mm |
| Öffnungsweg | 350mm |
| Anwendung | Bierverpackung |
| Lochdurchmesser | 160 mm |
| Einspritzdruck | Hoher Druck, geeignet für PET-Formteile |
| Betrieb | Automatisch |
| Preform-Material | PET, PP, PE |