Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Max Oil Pressure: |
17.5 Mpa |
Pump Motor: |
11 Kw |
Moldthicknessrange: |
100-800 Mm |
Economic Benefits: |
Obvious--30-50% Electricity Can Be Saved |
Color: |
Green&yellow |
Control System: |
PLC Or Microcomputer Control |
Machine Weight: |
5300 |
Controlsystem: |
PLC With Touchscreen Interface |
Max Oil Pressure: |
17.5 Mpa |
Pump Motor: |
11 Kw |
Moldthicknessrange: |
100-800 Mm |
Economic Benefits: |
Obvious--30-50% Electricity Can Be Saved |
Color: |
Green&yellow |
Control System: |
PLC Or Microcomputer Control |
Machine Weight: |
5300 |
Controlsystem: |
PLC With Touchscreen Interface |
| Schimmeldickenbereich | 100 bis 800 mm |
| Anwendungen | Kunststoffformen für die Automobilindustrie, Elektronik, Verpackung usw. |
| Steuerungssystem | PLC mit Touchscreen-Schnittstelle / PLC oder Mikrocomputersteuerung |
| Pumpenmotor | 11 kW |
| Sicherheitssystem | Hydraulischer + elektrischer Schutz |
| Maximaler Öldruck | 17.5 MPa |
| Maschinengewicht | 5300 kg |
| Versandmethode | Auf See |