Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Ejector Point: |
5 |
Runner Type: |
Cold Runner |
Automatic: |
Yes |
Style: |
Horizontal |
Injectionpressure: |
High Pressure Suitable For PET Molding |
Ejector Tonnage: |
70KN |
Hole Diameter: |
160 Mm |
Mould Thickness: |
150-420 Mm |
Ejector Point: |
5 |
Runner Type: |
Cold Runner |
Automatic: |
Yes |
Style: |
Horizontal |
Injectionpressure: |
High Pressure Suitable For PET Molding |
Ejector Tonnage: |
70KN |
Hole Diameter: |
160 Mm |
Mould Thickness: |
150-420 Mm |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Stil | Horizontale |
| Anwendung | Bierverpackung |
| Vorformmaterial | PET, PP, PE |
| Schraubendurchmesser | 45 mm bis 90 mm |
| Betrieb | Automatisch |
| Tonnage der Auswerfer | 70KN |
| Durchmesser des Löchers | 160 mm |
| Schimmeldicke | 150 bis 420 mm |
| Kapazität der Ölbehälter | 4500 L |