Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Automatic: |
Yes |
Injectionpressure: |
High Pressure Suitable For PET Molding |
Structure: |
Horizontal |
Screw Diameter: |
45mm-90mm |
Style: |
Horizontal |
Opening Stroke: |
350mm |
Application: |
Beer Packing |
Ejector Point: |
5 |
Automatic: |
Yes |
Injectionpressure: |
High Pressure Suitable For PET Molding |
Structure: |
Horizontal |
Screw Diameter: |
45mm-90mm |
Style: |
Horizontal |
Opening Stroke: |
350mm |
Application: |
Beer Packing |
Ejector Point: |
5 |
| Öffnungshub | 350mm |
| Verwendung | Elektroteile |
| Bauart | Horizontal |
| Formdicke | 150-420 mm |
| Anwendung | Bierverpackung |
| Vorformmaterial | PET, PP, PE |
| Spritzdruck | Hoher Druck, geeignet für PET-Formen |
| Schneckendurchmesser | 45mm-90mm |
| Auswerferpunkte | 5 |
| Automatisch | Ja |