Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Input Power: |
2.85~32.8KW |
Total Weight: |
120~1180 KGS |
Clamp Force: |
2400Kn |
Injection Speed: |
High-speed |
Machine Type: |
Injection Molding Machine |
Style: |
Horizontal,horizontal Servo Motor |
Heat Power: |
7.2kw |
Noise Level: |
Low Noise Operation |
Input Power: |
2.85~32.8KW |
Total Weight: |
120~1180 KGS |
Clamp Force: |
2400Kn |
Injection Speed: |
High-speed |
Machine Type: |
Injection Molding Machine |
Style: |
Horizontal,horizontal Servo Motor |
Heat Power: |
7.2kw |
Noise Level: |
Low Noise Operation |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Eingangsleistungsbereich | 2,85 bis 32,8 kW |
| Strich umschalten | 450 |
| Wärmekraft | 7,2 kW |
| Spannkraft | 179 MPa / 2400 Kn |
| Leistung der Maschinenheizung | 18,5 kW |
| Parameter | Einzelheiten |
|---|---|
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
| Preis | 100.000 $ |
| Lieferkapazität | 300 Sätze pro Monat |
| Lieferzeit | 35 Tage |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |