Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: CE,ISO9001
Model Number: HJF240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 SET
Preis: USD25000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Noiselevel: |
<75 DB |
Heater Power: |
11.65kW |
Power Consumption: |
11.65KW |
Mouldlife: |
100000 Shots |
Machinetype: |
Automatic |
Productioncapacity: |
100-200 Pieces Per Minute |
Clamp Tonnage: |
2400kN |
Controlsystem: |
PLC Control With Touch Screen |
Noiselevel: |
<75 DB |
Heater Power: |
11.65kW |
Power Consumption: |
11.65KW |
Mouldlife: |
100000 Shots |
Machinetype: |
Automatic |
Productioncapacity: |
100-200 Pieces Per Minute |
Clamp Tonnage: |
2400kN |
Controlsystem: |
PLC Control With Touch Screen |
| Steuerungssystem | SPS-Steuerung mit Touchscreen |
|---|---|
| Anwendung | Haushaltswaren |
| Luftverbrauch | 0,3 m³/min |
| Werkzeuglebensdauer | 100.000 Schuss |
| Schließkraft | 2400 kN |
| Maschinentyp | Automatisch |
| Geräuschpegel | <75 dB |
| Heizleistung | 11,65 kW |
| Maschinenabmessungen | 4,61 m × 3,5 m × 1,9 m |
| Werkzeugkavität | Mehrfach |