Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: CE,ISO9001
Model Number: HJF240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 SET
Preis: USD25000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Machine Dimension: |
4.61m*35m*1.9m |
Mouldlife: |
100000 Shots |
Cavity: |
Multi |
Power Consumption: |
11.65KW |
Machinetype: |
Automatic |
Noiselevel: |
<75 DB |
Air Consumption: |
0.3m3/min |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
Machine Dimension: |
4.61m*35m*1.9m |
Mouldlife: |
100000 Shots |
Cavity: |
Multi |
Power Consumption: |
11.65KW |
Machinetype: |
Automatic |
Noiselevel: |
<75 DB |
Air Consumption: |
0.3m3/min |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Produktionskapazität | 100-200 Stück pro Minute |
| Spritzen-Größenbereich | 1ml - 50ml |
| Maschinenabmessungen | 2500mm × 1200mm × 1800mm |
| Schließkraft | 2400kN |
| Heizleistung | 11,65kW |
| Luftverbrauch | 0,3m³/min |
| Geräuschpegel | <75 dB |
| Werkzeuglebensdauer | 100.000 Schuss |
| Maschinentyp | Automatisch |