Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Pressure: |
High Pressure |
Operation Mode: |
Automatic |
Warranty: |
1 Year |
Machinetype: |
Two Color Injection Molding |
Structure: |
Horizontal Injection Molding Machine |
Machine Type: |
Two Color Injection Molding |
Machine Dimension: |
7.96*2.14*2.35 |
Productivity: |
High Output |
Injection Pressure: |
High Pressure |
Operation Mode: |
Automatic |
Warranty: |
1 Year |
Machinetype: |
Two Color Injection Molding |
Structure: |
Horizontal Injection Molding Machine |
Machine Type: |
Two Color Injection Molding |
Machine Dimension: |
7.96*2.14*2.35 |
Productivity: |
High Output |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Stromversorgung | 380V/50Hz oder angepasst |
| Struktur | Horizontale Spritzgießmaschine |
| Maschinenabmessungen (L × W × H) | 7.96 × 2,14 × 2,35 Meter |
| Gewährleistung | 1 Jahr |
| Maschinentyp | Zweifarbiges Spritzgießen |
| Maschinengewicht | 2000-8000 kg (je nach Modell) |
| Steuerungssystem | PLC mit Touchscreen |
| Kunststoffart | mit einer Breite von nicht mehr als 20 mm |
| Zykluszeit | Normalerweise 10-30 Sekunden |