Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Machinetype: |
Two Color Injection Molding |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Machine Type: |
Two Color Injection Molding |
Warranty: |
1 Year |
Power Supply: |
380V/50Hz Or Customized |
Productivity: |
High Output |
Injection Pressure: |
High Pressure |
Machinetype: |
Two Color Injection Molding |
Powersupply: |
380V/50Hz Or Customized |
Controlsystem: |
PLC With Touch Screen |
Machine Type: |
Two Color Injection Molding |
Warranty: |
1 Year |
Power Supply: |
380V/50Hz Or Customized |
Productivity: |
High Output |
Injection Pressure: |
High Pressure |
| Maschinentyp | Zweifarbiges Spritzgießen |
| Maschinengewicht | 2000-8000 kg (abhängig vom Modell) |
| Gewährleistung | 1 Jahr |
| Kunststoffart | mit einer Breite von nicht mehr als 20 mm |
| Stromversorgung | 380V/50Hz oder angepasst |
| Injektionsdruck | Hoher Blutdruck |
| Zykluszeit | 10-30 Sekunden |
| Betriebsmodus | Automatisch |