Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Tiebarspacing: |
300-1500 Mm |
Oil Tank Capacity: |
950L |
Automation: |
Automatic |
Injection Speed: |
6.4 Cm/s |
Machineweight: |
2000-25000 Kg |
Transportation: |
Ocean |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Mold Height: |
450 Mm |
Tiebarspacing: |
300-1500 Mm |
Oil Tank Capacity: |
950L |
Automation: |
Automatic |
Injection Speed: |
6.4 Cm/s |
Machineweight: |
2000-25000 Kg |
Transportation: |
Ocean |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Mold Height: |
450 Mm |
| Modell | Haijiang HJF-180 |
|---|---|
| Schließkraft | 15 Tonnen |
| Einspritzgeschwindigkeit | 6,4 cm/s |
| Formbreite | 480 mm |
| Säulenabstand | 300 bis 1500 mm |
| Öltankvolumen | 950L |
| Struktur | Horizontal |
| Zertifizierungen | ISO9001, CE, SGS |
| Preis | 12.000 $ pro Set |
|---|---|
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Lieferzeit | 30 Tage |
| Lieferkapazität | 300 Sets pro Monat |