Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Weight: |
1608 G |
Application: |
Household, Industrial, |
Materialcompatibility: |
ABS, PC, PP, PE, PS, Nylon |
Automatic: |
Yes |
Machineweight: |
2000-8000 Kg |
Capability: |
Reduce Cost For Long Term |
Injectionspeed: |
Up To 300 Mm/s |
Controlsystem: |
PLC With Touchscreen Interface |
Injection Weight: |
1608 G |
Application: |
Household, Industrial, |
Materialcompatibility: |
ABS, PC, PP, PE, PS, Nylon |
Automatic: |
Yes |
Machineweight: |
2000-8000 Kg |
Capability: |
Reduce Cost For Long Term |
Injectionspeed: |
Up To 300 Mm/s |
Controlsystem: |
PLC With Touchscreen Interface |
| Spezifikation | Einzelheiten |
|---|---|
| Maschinengewicht | 2000-8000 kg |
| Injektionsgeschwindigkeit | bis zu 300 mm/s |
| Maximale Formhöhe | 530 mm |
| Mindestformhöhe | 100 bis 200 mm |
| Größe der Bohrung | 20 mm |
| Kühlsystem | Wasserkühlung |
| Zertifizierungen | ISO9001 und CE |