Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injectionspeed: |
Up To 300 Mm/s |
Application: |
Household, Industrial, |
Bore Size: |
20 Mm |
Oil Capacity: |
600L |
Min.Moldheight: |
100-200 Mm |
Capability: |
Reduce Cost For Long Term |
Controlsystem: |
PLC With Touchscreen Interface |
Injection Weight: |
1608 G |
Injectionspeed: |
Up To 300 Mm/s |
Application: |
Household, Industrial, |
Bore Size: |
20 Mm |
Oil Capacity: |
600L |
Min.Moldheight: |
100-200 Mm |
Capability: |
Reduce Cost For Long Term |
Controlsystem: |
PLC With Touchscreen Interface |
Injection Weight: |
1608 G |
| Spezifikation | Wert |
|---|---|
| Mindestschimmelhöhe | 100 bis 200 mm |
| Maximale Schimmelhöhe | 530 mm |
| Erdölkapazität | 600 Liter |
| Größe der Bohrung | 20 mm |
| Injektionsgewicht | 1608 g |
| Maschinengewicht | 2000-8000 kg |
| Injektionsgeschwindigkeit | bis zu 300 mm/s |