Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: CE,ISO9001
Model Number: HJF240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 SET
Preis: USD25000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Cavity: |
Multi |
Filling Accuracy: |
≤±1% |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Precision: |
±0.01 Mm |
Mold Type: |
Interchangeable |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
Driving System: |
Servo Motor |
Safetyfeatures: |
Emergency Stop, Overload Protection |
Cavity: |
Multi |
Filling Accuracy: |
≤±1% |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Precision: |
±0.01 Mm |
Mold Type: |
Interchangeable |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
Driving System: |
Servo Motor |
Safetyfeatures: |
Emergency Stop, Overload Protection |
| Spannung | 220V/380V |
|---|---|
| Produktionskapazität | 100 bis 200 Stück pro Minute |
| Genaue Ausfüllung | ≤ ± 1% |
| Präzisionsverträglichkeit | ± 0,01 mm |
| Geräuschpegel | < 70 dB |
| Plastifizierungsmethode | Schraubensystem |
| Laufsysteme | Warm- und Kaltlaufoptionen |
| Schimmelpilztyp | Auswechselbare Mehrhöhlenkonstruktion |