Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE,SGS
Model Number: HJF-180
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 12000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 30 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Rate: |
8.2 Cm/s |
Machine Weight: |
1600 Kg |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Type: |
Hydraulic |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Clamping Way: |
Hydraulic & Mechanical |
Mold Width: |
480 |
Opening Stroke: |
820mm |
Injection Rate: |
8.2 Cm/s |
Machine Weight: |
1600 Kg |
Bottom Platen Size: |
1110x1095 Mm |
Type: |
Hydraulic |
Machine Type: |
Hydraulic Type |
Clamping Way: |
Hydraulic & Mechanical |
Mold Width: |
480 |
Opening Stroke: |
820mm |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Einspritzgewicht | 1260-2084 Gramm |
| Formöffnungshub | 450 mm |
| Öffnungshub | 820 mm |
| Formbreite | 480 mm |
| Heizleistung | 7,5 kW |
| Maschinengewicht | 1600 kg |
| Maschinenabmessungen | 3-10 Meter (Länge) |
| Parameter | Details |
|---|---|
| Preis | 12.000 $ |
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
| Lieferkapazität | 300 Sätze/Monat |
| Lieferzeit | 30 Tage |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Herkunft | Ningbo, China |