Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: CE,ISO9001
Model Number: HJF240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 SET
Preis: USD25000
Packaging Details: Standard Export Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT
Supply Ability: 30 SETS Per Month
Machineweight: |
1500 Kg |
Screw Speed: |
0-180rpm |
Filling Accuracy: |
≤±1% |
Driving System: |
Servo Motor |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
Noiselevel: |
<70 DB |
Voltage: |
220V/380V |
Plastic Type: |
Thermoplastic |
Machineweight: |
1500 Kg |
Screw Speed: |
0-180rpm |
Filling Accuracy: |
≤±1% |
Driving System: |
Servo Motor |
Machine Dimensions: |
2500mm X 1200mm X 1800mm |
Noiselevel: |
<70 DB |
Voltage: |
220V/380V |
Plastic Type: |
Thermoplastic |
| Modell | HJF240 |
| Präzisionstoleranz | ±0,01 mm |
| Füllgenauigkeit | ≤±1 % |
| Gewicht | 1500 kg |
| Spannung | 220V/380V |
| Zertifizierungen | CE, ISO9001 |
| Lieferkapazität | 30 Sätze pro Monat |
| Mindestbestellung | 1 Satz |
| Lieferzeit | 35 Tage |
| Preis | 25.000 USD |
| Zahlungsbedingungen | TT |
| Herkunft | Ningbo, China |