Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Injection Volume: |
Large |
Speed: |
High Speed |
Angle Clearness: |
<0.05 |
Working Principle: |
High Speed, Hydraulic, Screw, |
Cooling Method: |
Direct Cooling |
Clamping Way: |
Hydraulic |
Mould Life: |
100,000~1,000,000 Shots |
Structure: |
Horizontal Injection Molding Machine |
Injection Volume: |
Large |
Speed: |
High Speed |
Angle Clearness: |
<0.05 |
Working Principle: |
High Speed, Hydraulic, Screw, |
Cooling Method: |
Direct Cooling |
Clamping Way: |
Hydraulic |
Mould Life: |
100,000~1,000,000 Shots |
Structure: |
Horizontal Injection Molding Machine |
| Marke und Modell | Haijiang HJF-780 |
| Schimmeldickenbereich | 100 bis 400 mm |
| Baugröße | 300 × 200 × 200 mm |
| Maximale Schimmelhöhe | 800 mm |
| Zertifizierungen | ISO9001 und CE |
| Herstellung Ursprung | Ningbo, China |
| Preis pro Satz | 100 Dollar.000 |
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
| Monatliche Lieferkapazität | 300 Sätze |
| Lieferzeit | 35 Tage |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Verpackung | Standardverpackung mit Schutzmaterialien |