Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Warranty: |
1 Year |
Injection Unit: |
Two Separate Injection Units |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Voltage: |
Customed Avaiable |
Controlled: |
Servo Motor |
Machine Type: |
Two Color Injection Molding |
Plastic Type: |
Thermoplastic |
Motor Power: |
26KW |
Warranty: |
1 Year |
Injection Unit: |
Two Separate Injection Units |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Voltage: |
Customed Avaiable |
Controlled: |
Servo Motor |
Machine Type: |
Two Color Injection Molding |
Plastic Type: |
Thermoplastic |
Motor Power: |
26KW |
| Spezifikation | Einzelheiten |
|---|---|
| Marke und Modell | Haijiang HJF-240 |
| Motorleistung | 26 kW |
| Heizleistung | 18.5 kW |
| Temperaturgenauigkeit | 0.1°C |
| Kühlsystem | Wasserkühlung |
| Plastifizierungsmethode | Schraub |
| Zertifizierungen | ISO9001 und CE |