Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-240
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 30000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Opening Stroke: |
245mm |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Clamp Force: |
2400Kn |
Warranty: |
1 Year |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Operation Mode: |
Automatic |
Controlled: |
Servo Motor |
Machine Type: |
Two Color Injection Molding |
Opening Stroke: |
245mm |
Plasticizing Way: |
By Screw |
Clamp Force: |
2400Kn |
Warranty: |
1 Year |
Machien Heater Power: |
18.5kW |
Operation Mode: |
Automatic |
Controlled: |
Servo Motor |
Machine Type: |
Two Color Injection Molding |
| Marke & Modell | Haijiang HJF-240 |
|---|---|
| Zertifizierungen | ISO9001, CE-zertifiziert |
| Motorleistung | 26 kW |
| Schließkraft | 2400 kN |
| Temperaturgenauigkeit | 0,1 °C |
| Öffnungsweg | 245 mm |
| Mindestbestellmenge | 1 Satz |
|---|---|
| Preis | 30.000 $ pro Satz |
| Lieferzeit | Ca. 35 Tage |
| Zahlungsbedingungen | TT, LC, DP |
| Monatliche Lieferkapazität | 300 Sätze |