Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Shot Weight: |
A:280g B:320g C:360g |
Stable Performance: |
Short Cycle Time |
Machine Weight: |
7T |
Transport Package: |
FCL |
Mold Height: |
280mm-400mm |
Hardness: |
80-90 HRC |
Ejector Force: |
38Kn |
Style: |
Horizontal |
Shot Weight: |
A:280g B:320g C:360g |
Stable Performance: |
Short Cycle Time |
Machine Weight: |
7T |
Transport Package: |
FCL |
Mold Height: |
280mm-400mm |
Hardness: |
80-90 HRC |
Ejector Force: |
38Kn |
Style: |
Horizontal |
| Parameter | Spezifikation |
|---|---|
| Modell | HJF-780 |
| Formhöhe Bereich | 280mm - 400mm |
| Schussgewicht Optionen | A: 280g, B: 320g, C: 360g |
| Heizleistung | 42,95kW |
| Auswerferkraft | 38kN |
| Maschinengewicht | 2000 - 8000 Kg |
| Konstruktionsstil | Horizontal |