Einzelheiten zum Produkt
Markenname: Haijiang
Zertifizierung: ISO9001,CE
Model Number: HJF-780
Zahlungs- und Versandbedingungen
Minimum Order Quantity: 1 Set
Preis: 100000
Packaging Details: Standard Shipping Packing
Delivery Time: 35 Days
Payment Terms: TT,LC,DP
Supply Ability: 300 Sets Per Month
Hardness: |
80-90 HRC |
Transport Package: |
FCL |
Condition: |
New |
Ejector Force: |
38Kn |
Capability: |
Reduce Cost For Long Term |
Shot Weight: |
A:280g B:320g C:360g |
Style: |
Horizontal |
Stable Performance: |
Short Cycle Time |
Hardness: |
80-90 HRC |
Transport Package: |
FCL |
Condition: |
New |
Ejector Force: |
38Kn |
Capability: |
Reduce Cost For Long Term |
Shot Weight: |
A:280g B:320g C:360g |
Style: |
Horizontal |
Stable Performance: |
Short Cycle Time |
| Spezifikation | Einzelheiten |
|---|---|
| Modell | HJF-780 |
| Maschinengewicht | 7 Tonnen |
| Wärmekraft | 420,95 kW |
| Auswerferkraft | 38 kN |
| Schimmelhöhenbereich | 280 bis 400 mm |
| Schussgewichtsoptionen | 280 g (A), 320 g (B), 360 g (C) |
| Abmessungen | mit einer Breite von mehr als 50 mm |